Productomschrijving
Rage Steel 23Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 175420 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.92 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 6.10 cm |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Rage Steel 23Gr kost € 22,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.