Productomschrijving
RAPIDE 90% TUNGSTEN 26GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 26 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | rood |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170296 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.80 cm |
| Product hoogte | 1.90 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Verpakking breedte | 96 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 192 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De RAPIDE 90% TUNGSTEN 26GR kost € 42,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.