RED DRAGON - Jonny Clayton Gold SE: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22 gram
Productomschrijving
Red Dragon Jonny Clayton Gold 90%
Dart Merk: Red Dragon
Dart Materiaal: Tungsten 90%
Dart Kleur: Goud
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
22 gram
50.80 mm
6.60 mm
24 gram
50.80 mm
7.16 mm
Red Dragon Jonny Clayton Gold 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Red Dragon flights en 3 Red Dragon Nitrotech shafts.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | GoudZwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RDD2392 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.72 cm |
| Product hoogte | 0.72 cm |
| Product lengte | 5.08 cm |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 14 mm |
| Verpakking lengte | 173 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
EAN
| EAN | 5021921090678 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De RED DRAGON - Jonny Clayton Gold SE: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 22 gram kost € 69,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,05. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.