€ 22,95
- Uiterlijk 1 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Dragon Snakebite Nitro Ionic Shaft Collection:
Shaft Kleur: Multi
Shaft Materiaal: Nylon
Inhoud: 5 set (15 shafts)
Merk: Red Dragon
Shaft
Let op!: Opgegeven lengte van de Red Dragon Snakebite Nitro Ionic Shaft Collection is gemeten exclusief schroefdraad.
Red Dragon Snakebite Nitro Ionic Shaft Collection worden verkocht per 5 sets (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | GroenZwartWit |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | X0801 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
| Schachthoogte | 3.9 cm |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 0.5 cm |
| Verpakking lengte | 12.5 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De RED DRAGON - Snakebite Schacht Collectie Tussenliggend - 1 sets per pakket van elke vlucht (15 dartschachten in totaal) kost € 22,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,80.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.