€ 3,29
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Red Dragon Gerwyn Price Hardcore Ionic White & Blue Stripe - Dart Flights:
Flight Merk: Red Dragon
Flight Vorm: Standaard
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Wit
Inhoud: 1 set (3 flights)
Red Dragon Gerwyn Price Hardcore Ionic White & Blue Stripe flights worden verkocht per set (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| EAN | 5021921088507 |
| Merk | Red Dragon |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TF6522 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De RedDragon Gerwyn Price Hardcore Ionic - Wit kost € 3,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,03 voor flights.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.