Productomschrijving
Deze Harrows Shaft Ring Grip in het zilver houden de flights in de nylon shafts bij elkaar. Let op, je ontvangt 3 ringen.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 140490 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6.30 cm |
| Product hoogte | 1.80 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 65 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 112 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De RINGGRIPS NYLON SHAFT kost € 3,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,83 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.