Shot Pro Series Harald Leitinger 90% thungsten - 23gram
Merk: Shot!, bekijk ook andere Shot! Dartpijlen
€ 109,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Shot Pro Series Harald Leitinger 90% thungsten - 23gram
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Shot! Darts |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 9415639066494 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Shot Pro Series Harald Leitinger 90% thungsten - 23gram kost € 109,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 62,76. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



