Slijpsteen Plat + Groef
Beoordeling:
(1,0/5)
Merk: Bison, bekijk ook andere Bison Dartborden
- Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Een Bulls Slijpsteen Plat voor het vakkundig slijpen van je punten !
Inhoud: 1 stuk
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU58205 |
| EAN | 8719075941874 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719075941874 |
Prijsvergelijking dartborden
De Slijpsteen Plat + Groef kost € 9,75. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,74 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



