Productomschrijving
Smart Case 3 - Blue/White
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626037827 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 192230 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Smart Case 3 - Blue/White kost € 14,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,65 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.