Productomschrijving
Blaze Wallet - Red
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5017626015375 |
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE710 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 215 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Blaze Wallet - Red kost € 14,28.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,65 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.