Smart Case 3 - Grey/Red
Productomschrijving
Smart Case 3 - Grey/Red
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Grijs, Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE971 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
EAN
| EAN | 5017626037810 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Smart Case 3 - Grey/Red kost € 16,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,10 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.