Productomschrijving
Smart Case 6 - Grey/Red
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 0 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Grijs, Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WE981 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Smart Case 6 - Grey/Red kost € 22,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,57 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.