Productomschrijving
Longfield softip darts set - blackcoated in dartcase, 3 sets flights, 3 sets shafts, 1 flightsaver, 12 o"rings, 1 sharpening block, 1 scorecard.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8716096018219 |
| Merk | Longfield Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 062013 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Soft Tip Darts Set - Blackcoated in Dartcase kost € 17,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,65 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.