Productomschrijving
Bull's Unitas Case Nylon Camo - Dart Case
* Dartpijlen niet inbegrepen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719075948330 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU-66334 |
Overige kenmerken
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Bull's Unitas Case Nylon Camo - Dart Case kost € 22,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.