Bulls Wings Case Large Zwart
Productomschrijving
Bulls Wings Case Large Zwart
De Bulls Wings Case Large Zwart is een handig opbergsysteem voor jouw dartpijlen en extra onderdelen. De robuuste buitenkant van deze dartmap beschermt uw dartartikelen tegen invloeden van buitenaf. De dartmap is voorzien van een rits, waardoor accessoires niet kwijt zullen raken. Dankzij de opbergruimte van deze dartmap heeft u al uw dart artikelen altijd bij de hand.
Deze dartmap wordt geleverd zonder inhoud, de afbeelding is ter illustratie.
Specificaties
Fabrikant: Bulls
Afmetingen: 20 x 11 x 4 cm
Exclusief: Getoonde accessoires
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.5 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| EAN | 8719075971956 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU66378 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075971956 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Bulls Wings Case Large Zwart kost € 24,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.