Productomschrijving
Mission ABS-1 Case Black - Dart Case
* Dartpijlen niet inbegrepen
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| EAN | 5057270190776 |
| Merk | Mission |
| MPN (Manufacturer Part Number) | W118 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartetuis
De Mission ABS-1 Case Black - Dart Case kost € 18,75.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,90 voor dartetuis.
Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle dartetuis.