Bulls Pro Player Case Kim Huybrechts
Productomschrijving
De Bulls Pro Player Case Kim Huybrechts is een handig opbergsysteem voor jouw dartpijlen en extra onderdelen. De dartmap is voorzien van een rits, waardoor accessoires niet kwijt zullen raken. Dankzij de opbergruimte van deze dartmap heeft u al uw dart artikelen altijd bij de hand.
Verschillende soorten dartmappenEr zijn ontzettend veel soorten dartmappen. Zo zijn dartmappen verkrijgbaar in allerlei verschillende maten, maar ook de kleurencombinaties zijn erg divers. Zo is er voor iedere darter wel een mooie case beschikbaar!
SpecificatiesFabrikant: Bulls
Afmetingen: 20 x 11 x 4,5 cm
Exclusief: Accessoires
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.5 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| EAN | 8719075972014 |
| Merk | Bull's |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BU66384 |
Overige kenmerken
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8719075972014 |
Prijsvergelijking dartetuis
De Bulls Pro Player Case Kim Huybrechts kost € 23,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 27,88 voor dartetuis. Dartetuis zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle dartetuis.