Productomschrijving
Startkabels 35mm2 / 3 meter voorzien van stevige accupoolklemmen.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 43 cm |
| EAN | 7435121898855 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | Dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Startkabels 3 meter kost € 142,95.
Het gemiddelde voor dartborden ligt op € 73,57.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.