Productomschrijving
Target Bolide Void 3 Set Pro Ultra NO6 - Dart Flights:
Flight Merk: Target
Flight Vorm: Standaard 6
Flight Materiaal: 100 Micron
Flight Kleur: Zwart/Geel
Inhoud: 3 sets (9 flights)
Target Bolide Void 3 Set Pro Ultra NO6 flights worden verkocht per 3 sets (1 set = 3 flights)
Dartshopper tip!
Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere vorm, materiaal of dikte van de flights om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| EAN | 5050807084654 |
| Merk | Target |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 2 mm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
Prijsvergelijking flights
De Target Bolide Void 3 Set Pro Ultra NO6 - Dart Flights kost € 13,25.
Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,84.
Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70.
Bekijk alle flights.