Productomschrijving
ICE RECUT 90% TUNGSTEN 25GR
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD83025 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.66 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.10 cm |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 23 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De ICE RECUT 90% TUNGSTEN 25GR kost € 91,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,10.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.