Target Element Dartflights - Paars- ()
Productomschrijving
Target Element Dartflights
De Target Element Dartflights zijn dart flights met een 100 micron dikte en van standaard formaat
Dart Flights Specificaties:
Vorm: Standaard
Materiaal: 100 Micron
Kleur: Paars
Aantal: 3 Stuks (1 set)
Fabrikant: Target
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5050807041961 |
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 335010 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 5050807041961 |
Prijsvergelijking flights
De Target Element Dartflights - Paars- () kost € 3,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 11,21 voor flights. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.