Productomschrijving
Harrows 90% tungsten dartpijlen. De Veridian range is ontworpen met 5 verschillende grips over de lengte van de barrel. De pijl heeft een zwart titanium coating voor de juiste grip. De pijl is afgewerkt met een elegante groene look. Bijpassende flights en shafts meegeleverd.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | groen |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170361 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 15 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 98 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De VERIDIAN STEELTIP 90% 21GR kost € 74,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,09.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.