ABC Darts - Dartpijlen Prof 90% - Amigos - 20 gram
Productomschrijving
Amigos dartpijlen 90% tungsten 20 gram zijn rechte dartpijlen, met over de gehele barrel knurlgrip. De neus is scherp torpedo.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | ABC Darts |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 100050 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 197 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 10 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
| EAN | 8719322210227 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De ABC Darts - Dartpijlen Prof 90% - Amigos - 20 gram kost € 54,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,76 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.