€ 11,50
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Target pro grip medium Sand
Specificaties
Afmetingen & Maten
Overige producteigenschappen
| Kleur | Sand |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5050807077199 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Product breedte | 0.5 cm |
| Product hoogte | 4.8 cm |
| Product lengte | 4.8 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De Target pro grip medium Sand kost € 11,50.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,60.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.