Target Raymond van Barneveld Barney25 Swiss Point 95% - Dartpijlen - 23 Gram
Productomschrijving
Target Raymond van Barneveld Barney25 Swiss Point 95%
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: 95% Tungsten
Dart Kleur: Grijs/Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21 gram
47.00 mm
7.00 mm
23 gram
47.00 mm
7.00 mm
25 gram
47.00 mm
7.20 mm
Target Raymond van Barneveld Barney25 Swiss Point 95% worden standaard geleverd met: 3 Target Pro Grip shafts en 3 Target RVB Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 190197 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5050807079889 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target Raymond van Barneveld Barney25 Swiss Point 95% - Dartpijlen - 23 Gram kost € 118,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,81. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.