Target Rob Cross Brass Set 22 Pieces - Dartpijlen - Darts
Productomschrijving
Target Rob Cross Brass Set 22 Pieces:
Dart Merk: Target
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zilver/Goud
Deze Target Rob Cross Brass Set heeft 22 onderdelen.
Target Rob Cross Brass Set 22 Pieces Dartpijlen worden standaard geleverd met: 9 Target Pro Grip shafts en 9 Target Rob Cross flights en Target Wallet
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 22 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Target |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 170016 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5050807078721 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Target Rob Cross Brass Set 22 Pieces - Dartpijlen - Darts kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.