Target Swiss Firepoint Points - Goud - 26mm
Productomschrijving
De Target Swiss Firepoint Gold dartpunten kunnen alleen gebruikt worden met Swiss darts.
Verkrijgbaar in 26 mm en 30 mm.
Verpakkingsinhoud: 3 dartpunten
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 340003 |
| EAN | 5050807043972 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5050807043972 |
Prijsvergelijking dartborden
De Target Swiss Firepoint Points - Goud - 26mm kost € 11,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 72,73 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.