Productomschrijving
Dit dartbord is met driehoeks draad langs de rand om afketsen tegen te gaan. Met kramloze, Supabull II sport bull. Voldoet aan de officiële, wereldwijd geldende competitie-eisen. Gemaakt van topkwaliteit sisal uit Oost-Afrika.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 065005 |
| EAN | 0730144022001 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 46 cm |
| Product hoogte | 4.90 cm |
| Product lengte | 46.30 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 456 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 464 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.31 kg |
| Verpakkingsinhoud | Nodor dartbord |
| eWaste | Nee |
EAN
Prijsvergelijking dartborden
De Nodor Supawire - Dartbord kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 73,57 voor dartborden.
Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartborden.