Productomschrijving
Toro 90% tungsten 25Gr
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Harrows |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BD83925 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Rheastraat 40, 5047 TL Tilburg |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Toro 90% tungsten 25Gr kost € 78,95.
Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,08.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.