Unicorn Core Brass 23 gram dartpijlen met extra 9 extra - dartshaft - en 9 extra - dartflights
Merk: Unicorn, bekijk ook andere Unicorn Dartpijlen
€ 18,99
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze Unicorn 23 gram Core dartpijlen zijn gemaakt voor de recreatieve darter. Fijne rechte dartpijlen met de befaamde ringgrip van Unicorn. Deze dartpijlen worden compleet geleverd met nu veel extra accessoires.
9 extra dartshafts en 9 stevige dartflights.
9 extra dartshafts en 9 stevige dartflights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 21 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Unicorn |
| MPN (Manufacturer Part Number) | CORE23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.80 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 7434051959964 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Unicorn Core Brass 23 gram dartpijlen met extra 9 extra - dartshaft - en 9 extra - dartflights kost € 18,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 62,97 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



