Unicorn Gripper 3 Red - Dart Shafts
Beoordeling:
(1,0/5)
Merk: Unicorn, bekijk ook andere Unicorn Flights
- Uiterlijk 14 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Shaft Kleur: Rood
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Unicorn
Shaft Afmetingen:
Let op!: Opgegeven lengte van de Unicorn Gripper 3 Red is gemeten exclusief schroefdraad.
Unicorn Gripper 3 Red shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip! Zorg dat je voldoende flights en shafts achter de hand hebt. Deze kunnen slijten of kapot gaan door gebruik. Probeer eens een andere maat shaft om erachter te komen welke variant het beste bij je past!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Hout |
| EAN | 0054722787107 |
| Merk | Unicorn |
| MPN (Manufacturer Part Number) | S0349 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 3.40 cm |
| Verpakking breedte | 11 mm |
| Verpakking hoogte | 7 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 0054722787107 |
Prijsvergelijking flights
De Unicorn Gripper 3 Red - Dart Shafts kost € 11,99. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,28. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.



