Winmau Apocalypse 3 Brass Soft Tip - Dartpijlen
Productomschrijving
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: Brass
Dart Kleur: Zwart
Winmau Apocalypse 3 Brass Soft Tip dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 medium nylon shafts en Winmau flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2222-20 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231012364 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De Winmau Apocalypse 3 Brass Soft Tip - Dartpijlen kost € 19,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,01 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.