WINMAU - Dennis Priestley: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g
Beoordeling:
(4,0/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Dennis Priestley 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver/Rood/Zwart
Winmau Dennis Priestley 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Prism Force Shafts en Winmau Prism Alpha flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Hout |
| Aantal stuks in verpakking | 4 |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1060-23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231106032 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Dennis Priestley: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g kost € 69,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 63,09. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



