WINMAU - Firestorm: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g
Productomschrijving
Winmau premium tungsten 21g steeltip dartsset
Prism Alpha standaard vorm extra dikke flights
Vecta korte schachten
Dimensies: 6.3mm x 50.8mm
Winmau's uitmuntendheid in darts is bewezen door ongeëvenaarde innovatie. Winmau is de grootste fabrikant van dartborden met premium borstelharen en wolfraampijlen van militaire kwaliteit. Handgemaakte kwaliteit, onderscheidend ontwerp en uitstekende prestaties.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Geel |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1472-21 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 21 g |
EAN
| EAN | 5023231016553 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Firestorm: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g kost € 74,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 66,10. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.