WINMAU - Florian Hempel: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g
Productomschrijving
Winmau Florian Hempel 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart,Rood
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
23 Gram
54.60 mm
6.40 mm
25 Gram
54.60 mm
6.55 mm
Winmau Florian Hempel 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en 3 Winmau Prism Alpha Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 25 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1491-25 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231019462 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Florian Hempel: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 25g kost € 62,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 66,23 voor dartpijlen. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.