WINMAU - Joe Cullen Ignition Series: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g
Productomschrijving
Winmau Joe Cullen Ignition Series 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart,Rood
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21 Gram
50.80 mm
6.25-6.60 mm
23 Gram
50.80 mm
6.45-6.90 mm
Winmau Joe Cullen Ignition Series 90% dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en 3 Winmau Prism Alpha Flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zwart |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1483-21 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231016775 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Joe Cullen Ignition Series: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21g kost € 71,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 65,83. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.