WINMAU - Green Zone Dual Core Dartbord
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartborden
€ 49,85
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Green Zone Dual Core De Winmau Green Zone Dual Core is een makkelijk te gebruiken handicapsysteem waarmee spelers van alle leeftijden, geslacht of speelvaardigheid kunnen spelen. Exclusief ontwikkeld met de Junior Darts Corporation (JDC), waarvan Michael van Gerwen de directeur is en gemaakt van toonaangevende Blade 5 Dual Core-technologie in combinatie met easy-fit Rota-Lock-technologie.
Specificaties
Productinformatie
| Diameter | 45 cm |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3019 |
| EAN | 5023231007056 |
Overige kenmerken
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type dartbord | Sisal |
| Verpakking breedte | 454 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 460 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.12 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x winmau Dual core Green zone dartsbord |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5023231007056 |
Prijsvergelijking dartborden
De WINMAU - Green Zone Dual Core Dartbord kost € 49,85. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 74,59 voor dartborden. Dartborden zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartborden.



