WINMAU - Leonard Gates: Softip Tungsten Steel Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat, 20 gram totaal gewicht
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Leonard Gates 90% Soft Tip
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zwart/Zilver
De Winmau Leonard Gates 90% Soft Tip wordt standaard geleverd met: 3 Winmau Vecta Shafts en 3 Winmau Specialist Players Prism Flights
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2479-20 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
EAN
| EAN | 5023231020628 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Leonard Gates: Softip Tungsten Steel Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat, 20 gram totaal gewicht kost € 89,99. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 62,97. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



