WINMAU - Michael van Gerwen MvG Exact: Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat/20 gram totaal gewicht
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Exact 90% Soft Tip
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Barrel Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
20 gram
18 gram
53.00 mm
6.25 mm
23,5 gram
21,5 gram
53.00 mm
6.25 mm
Winmau Michael van Gerwen Exact 90% Soft Tip darts worden geleverd met: 3 Winmau Vecta shafts en 3 Prism Alpha MVG flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 20 g |
| Type dartpijl | Softtip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2448-20 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.30 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231015846 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Michael van Gerwen MvG Exact: Dartpijlen Professioneel - 18 gram vat/20 gram totaal gewicht kost € 76,00. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 63,09. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



