WINMAU: Michael van Gerwen MvG Exact: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21.5g
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Exact 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver
Deze dartpijl is beschikbaar in de volgende gewichten:
Gewicht:
Lengte barrel:
Dikte barrel:
21,5 gram
53.00 mm
6.25 mm
23 gram
53.00 mm
6.25 mm
24 gram
53.00 mm
6.40 mm
25 gram
53.00 mm
6.60 mm
Michael van Gerwen maakt zelf gebruik van de 21,5 gram darts.
Winmau Michael van Gerwen Exact 90% darts worden geleverd met: 3 Winmau Vecta shafts en 3 Prism Alpha MVG flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 21.5 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1468-215 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 5.30 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231014702 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU: Michael van Gerwen MvG Exact: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 21.5g kost € 72,50. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 62,76. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



