Productomschrijving
De Neutron brass steeltip dartpijlen zijn perfect voor de beginnende darter. De Neutron 23 gram dartpijlen hebben een gripzone over de gehele lengte met een gripniveau van 4 en een gewichtsverdeling vanuit het centrum van de barrel.
Specificaties
Set van drie steeltip darts
Gewicht: 23 gram
Brass
Steeltip
Shaft: Prism 1.0 medium
Flights: Prism Alpha standard extra thick
Lengte barrel: 53.3 mm
Diameter barrel: 8.8 mm
Schroefdraad 2BA
Merk: Winmau
Model: Neutron
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1211-23 |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlen
De Winmau Neutron brass darts 23 gr kost € 18,79.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 65,09 voor dartpijlen.
Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99.
Bekijk alle dartpijlen.