WINMAU - Michael van Gerwen MvG Medium Zwart en Zilver - 1 set per verpakking (in totaal 3 Dart schachten)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Shafts
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design Black - Dart Shafts:
Shaft Kleur: Zwart
Shaft Materiaal: Nylon + Ring
Inhoud: 1 set (3 shafts)
Merk: Winmau
Shaft Afmetingen:
Maat:
Lengte:
Short
35 mm
Medium
48 mm
Let op!: Opgegeven lengte van de Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design Black is gemeten exclusief schroefdraad.
Winmau Michael van Gerwen Ring Grip MvG Design Black shafts worden verkocht per set (1 set = 3 shafts)
Dartshopper tip!
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7100208 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Product lengte | 4.80 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 5023231014344 |
Prijsvergelijking shafts
De WINMAU - Michael van Gerwen MvG Medium Zwart en Zilver - 1 set per verpakking (in totaal 3 Dart schachten) kost € 3,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,80 voor shafts. Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47. Bekijk alle shafts.



