WINMAU - Nitin Kumar: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Nitin Kumar 90%
Dart Merk: Winmau
Dart Materiaal: 90% Tungsten
Dart Kleur: Zilver/Zwart
Winmau Nitin Kumar 90% Dartpijlen worden standaard geleverd met: 3 Winmau Shafts en Winmau flights.
Specificaties
Productinformatie
| Dartpijlgewicht | 23 g |
| Type dartpijl | Steeltip dartpijl |
| Kleur | Oranje |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
Algemene kenmerken
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1487-23 |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 1.5 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
EAN
| EAN | 5023231017475 |
Prijsvergelijking dartpijlen
De WINMAU - Nitin Kumar: Steeltip Tungsten Dartpijlen Professioneel - 23g kost € 79,95. Het gemiddelde voor dartpijlen ligt op € 62,97. Dartpijlen zijn beschikbaar vanaf € 2,99. Bekijk alle dartpijlen.



