€ 17,95
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau Rota Lock Fixing Bracket
De Winmau Rota Lock Fixing Bracket is een goede manier om je dartbord op te hangen. Met deze Bracket hang je elk dartbord goed en stevig aan de muur. Deze Fixing Bracket wordt ook standaard bij de Winmau dartborden geleverd.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| EAN | 5023231014368 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 80281 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 10 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 3 mm |
EAN
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Winmau Rota Lock Fixing Bracket kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,52 voor dartpijlbeschermers.
Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95.
Bekijk alle dartpijlbeschermers.