Winmau V-Groove Sharpener
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Winmau, bekijk ook andere Winmau Dartpijlbeschermers
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Winmau V-Groove Sharpener
De Winmau V-Groove Sharpener is een handige tool om je punten scherp te houden. Met scherpe punten zal je dartbord minder snel verslijten.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 21 g |
Productinformatie
| EAN | 5023231013859 |
| Merk | Winmau |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8437 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 12 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
EAN
| EAN | 5023231013859 |
Prijsvergelijking dartpijlbeschermers
De Winmau V-Groove Sharpener kost € 11,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 29,52 voor dartpijlbeschermers. Dartpijlbeschermers zijn beschikbaar vanaf € 2,95. Bekijk alle dartpijlbeschermers.



