Productomschrijving
Dartbord surroundring gemaakt van rubber. Om de darts en de achterwand te beschermen!
Verkrijgbaar in zwart, rood en blauw.
Breedte band 10 cm, totale breedte (doorsnee) 65 cm.
Specificaties
Afmetingen & Maten
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 100% polyester |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 8719407047342 |
| Merk | XQMax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | QD7300620 |
Overige kenmerken
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 68 cm |
| Product hoogte | 68 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 680 mm |
| Verpakking hoogte | 680 mm |
| Verpakking lengte | 680 mm |
EAN
Prijsvergelijking surroundringen
De XQ Max - Dartbord Surround Ring - Zwart kost € 49,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 75,46 voor surroundringen.
Surroundringen zijn beschikbaar vanaf € 6,99.
Bekijk alle surroundringen.