10 sets (30 stuks) - XS100 Vista flights - duo kleur pakket - Paars en Aqua/Blauw – flights - dartflights
Productomschrijving
30 stuks flights van de zeer stevige XS100 Vista flights. Kies een mooie combinatie van 1 van de mooiste flights in de dartwereld. Deze stevige flights gaan door hun hoge kwaliteit zeer lang mee. Deze worden geleverd per 10 sets (03 stuks). Word de nieuwe Michael van Gerwen met deze flights! Stevige 100 micron flights.
Door de speciale hoge kwaliteit van de flights heeft u hier heel lang plezier van!
U krijgt 5 sets van elke kleur.
Door de speciale hoge kwaliteit van de flights heeft u hier heel lang plezier van!
U krijgt 5 sets van elke kleur.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
Productinformatie
| Kleur | paars |
| Materiaal | Nylon |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 7435104810836 |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | VISTAPAAQUA |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 40 mm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 40 mm |
EAN
| EAN | 7435104810836 |
Prijsvergelijking flights
De 10 sets (30 stuks) - XS100 Vista flights - duo kleur pakket - Paars en Aqua/Blauw – flights - dartflights kost € 11,99. Het gemiddelde voor flights ligt op € 11,85. Flights zijn beschikbaar vanaf € 2,70. Bekijk alle flights.