Productomschrijving
door deze veerringetjes blijven uw flights beter op uw shafts zitten.
er 10 sets geleverd dus 30 ringentjes
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zilver |
| Materiaal | Metaal |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7436926394375 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 30 stuk(s) |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.30 cm |
| Product hoogte | 0.30 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De 10 Sets Veerringetjes voor shafts Zilver kost € 7,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 9,79 voor shafts.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.