Productomschrijving
Dart shafts die op alle dartpijlen passen en je dartpijl in de juiste balans brengen. Dan koop je met de dart shafts van het Nederlandse merk ABC Darts de shafts die je zoekt. Deze dartshafts passen op alle gangbare en populaire merken darts.
Medium lengte: circa 48 mm lang, gemeten zonder schroefdraad.
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 200013 |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 24 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.07 cm |
| Product hoogte | 4.80 cm |
| Product lengte | 4.80 cm |
| Schachthoogte | 4.8 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De ABC Darts - Dart Shafts - Kunststof Zwart - Medium - 8 sets kost € 9,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,83.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.