€ 9,95
- Uiterlijk 4 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Aluminium intermediate shaft
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Aluminium |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | ALU-PMDDG-BLU-INT |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 0.50 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 4 cm |
EAN
Prijsvergelijking shafts
De 5 sets (15 stuks) Geannodiseerd Aluminium shafts Tweeny Blue 40 mm kost € 9,95.
Het gemiddelde voor shafts ligt op € 9,63.
Shafts zijn beschikbaar vanaf € 2,47.
Bekijk alle shafts.